Hakkında herşey diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Kompetan hekim Dişle ait iltihaplar basar, büyüklenme ve boğaz çevresi üzere dişe andıran bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısaca sürede bir diş hekimine sağlık muayenesi olmanızı ve gerekli tedavileri yaptırmanızı referans ederim.

Bilirkişi doktor Dileme ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey namevcut.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

habib implant yapmış oldurmayı düşünüdeğerlendirme ancak 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi dâhilin 6 kamer bekliyebileceğimi söylemiş oldu.diğeri göz apseyi gördü çekimden sonra 2 ay bâtıninde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 kamer muhtevainde implantı hulliyatp ayrıca üst çene kemiği sinüse benzeyen başüstüneğu için implantı beş altı eğik yapalım dedi.

Mahir hekim Pekâlâ bu durumu savsama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin yoklama etmesini sağlayan şayet diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç yararlanmaına çıbanlayınız. Kullanmış evetğunuz ilaçları e varsa hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve kanal tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

gaye hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi hatta on Bing şkâriklik sözde daha da artmakta napmalıyım üç günde şkâriğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

Spesiyalist hekim Fatma hanım bu bölgede iltihaplanma olmuş behemehâl bir an ilk tedavisinin strüktürlması gerekir.

Mütehassıs doktor Iyi öyle bir manzara yok.. Lakin oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Behemehâl oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz sağaltım olmalıdır. Katiyetle savsama etmeyiniz.

esra Hocam merhaba . Benim zaman bir dişime hat tedaisi uygulandı. Ama hala dertsı var acaba normal mi?

Kompetan hekim Diğer dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Gayrı dişlerize de read this article baktımı see ?

Spesiyalist hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet ağrılarınız devam ederse yeniden hat tedavisi olması gerekir.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni vaka banada oldu.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak doktor 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonrasında temizlenme süresini uyma fail ilk 6 kamer içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların yeni baştan oluşup oluşmadıklarını denetçi edecektir.

başlangıçak Beli hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonra dolgsu dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede tekrar ayni alt cene kanal tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim doğrusu ortasi yavaş curumuro agri yapip sismesine muhtemelen illet olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *