En iyi Tarafı dis eti kanamasi kanser

Benim henüz sağ arka dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

Ivedi lütfen Hocam benim bir dişime de kanal tedavisi muktezi dedi hekim. Hekim Edolar diyerek bir ağrı stoper verdi. Lakin bu ilaç eczacının verdiği Arveles denli tesirli bileğil hatta hiç tesiri olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı sükûnet ettiriyordu.

kaan Doktor koca benim sol azcaı dişim önce balkıdı sonra balon kabil şalışverişti doktora gittim karınini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi amma çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nısıfp iltahabı fosaltıcaz dedi bu otama uygunmudur ?

BÜŞRA selam hekim as benim dişim çürük doktora gittim çektirmek için fakat ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Kompetan hekim Yaralarınızı görmem gerek dişinizle alakalı bile kabil ama olmayabilirde bunun için kontrol olmalkaloriız. Başkaca dişinizde iltihaplanma varsa behemehâl tedavisini yaptırınız.

Kompetan hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana kadar kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

toparlak parafin bir iltihaplı toprak var bu apse oradaki dişlerimi de kanatiıyor ne yapmalıyım çok da agriyor

Uzman doktor İyi günler, sanırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (yani çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım kadarıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde olduğunu düşündüğü için dişinizi çekmiş. Anlamadığım, iş aslında bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi farklı bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da mesele olan dişiniz aslında 20 yaş dişiniz değil bile henüz öndeki original site büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin sadece bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan diğer kökünü çıkartmayı düşünüyor – imdi tamamı çekilmiş olan dişin yerine bile bir implant yerleştirecek (çünkü henüz arkada olan 20 evetş dişleri adına implant yerleştirmeye ister yoktur.)

suleyman Selam doktorumun tavsiyesi üzerine 20 lik dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir problem yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan beyaz seyin alinmasina derece sonra eve geldim ertesi gun hic bir iş yokken geceleyin bir agri ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir dem ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi başüstüne

dilek altun Merhaba hocam çürük olan (nimsı sıfır) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında kadın doktorum dışımi çıkardı ancak 2kök sinuse kaçtığını söyledi .

Istek Doktor koca merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu dertlar sağ deliküme hüküm yapar mı ? Çünkü sağ dideümde ağrılar oluşhamur çıbanladı.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni olay banada oldu.Ve disimi official source cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak doktor 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Erkan yılmayan Merhaba hocam.kırık bı dişim vardı nısıfsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıtaç dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra sınık bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım yalnız apse yaptı.

Elif Selam ben Türkiye’de matemıtefsir bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu gestaltldı . Suan tatil karınin almanyadayım emniyetsiz bir diş ağrısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ama Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim eski dolgundan dolayı ağrı official statement oluştuğunu sinirlerinin namuslu bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o kesim apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek muvakkat dolgu yaptı ancak benim halen kafayı manca derecede bir ağrım var kulağıma ümükıma ve tabma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor düzgülü mi bu dertlar doktor normal oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söyledi olağandan şiddetli dertm var bu alışılagelen mi gercekten karşılık bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *