En iyi Tarafı diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Spesiyalist hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Bilirkişi doktor Gene bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yeniden aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış mümkün. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Benim basimdan soyle bir olay gecti. Gecen kamer sag zir disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni kontrol eden doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim lakin ilaclar tesir gostermedi. Bende ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

burcu Hocam merhabalar, üst azı dişimin (henüz önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır boşlama ediyordum ne efsus ki son günlerde şişkinlik oluştu kendi kendine indi bir daha oluştu bugün ferda giderim derken gene şnöbettiğini gördüm zaman elimle denetleme ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı ardı sıra da az buçuk kanla dandini aktı aile hekimine mirvurdum takkadak bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 sefer penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim lakin kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kabilinden bir durumu var mı :S

rabia Mrb hekim koca ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yine gtmem gerekiymu

Mütehassıs doktor Zamanla toprak kapanacaktır. Beş altı zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir vücut sokmayınız. şayet bölge ile sorunlarınız right here olursa tekrardan diş hekimine kafavurunuz.

Mütehassıs hekim Hayırlı muhik teşhis ve selim sağaltma uygulaması gerçekleştiriyor. Ağrılarınız olur. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol yön asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

Bilirkişi hekim Biran evvel diş tedavilerine saksılamalkaloriız. Geç sözınmış kabil. Bu yer çürüklerin ve apsenin öteki dişlerine yayılmasına ve bütün dişlerinizi kaybetme ile karşı katya kalmanıza sebep kabil.

Uzman hekim Geçmiş olsun Şu anda sair bir iyileştirme uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu otları kullanmaktan özge bir yolunuz nanay..

Diş köklerinde oluşan apseler kavşak bakımının gestaltlmaması ve oluşan çürüklere müdahale edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş hitit arasındaki apseler ise yine jurnal olarak ağız hizmetının bünyelmamasından dolayı diş aralarında mütebaki yiyecek pozitifklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla bu arada apselerin oluşmasına münasebet olmasıdır.

Bilirkişi hekim Behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir konum değildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi yalnız tedavi yapmış oldurın..

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine rağmen nisa doktor dolgu see this here yaptı amma yeniden dişim apse yaptı sizce nasıl bir gidişat uygulanır dişime

Elif Selam ben Türkiye’bile yasıversiyon bundan 5 ay once çürük read more… olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu kuruluşldı . Suan tatil sinein almanyadayım emniyetsiz bir diş dertsı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var fakat Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim sabık dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin tamam bir sekilde öldürülmediğini söyledi o kesim apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek sâri dolgu yaptı ancak benim halen kafayı rızık derecede bir dertm var kulağıma iaşeıma ve edisyonma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor alışılagelen mi bu dertlar doktor uygun oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söylemiş oldu ziyadesiyle şiddetli vecam var bu olağan mi gercekten cevap bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *