diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis yalnız agzimdaa cerahat var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf sıkıntısız siskinlik ne yapmaliyim

uygar Hocam merhaba 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma yine muayene icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey yok her ogunden sonrasında dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ivedili cvp lutfen hocam…

Spesiyalist doktor Siz konulara vakıf olmaya kafalamıssınız. En hayırlı siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki konu için yorum yazmıssınız ve sağaltma geçmek sinein çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi masraf döküntüye mi ? Kesinlikle diş hekimine gitmelisiniz.

uygar Hocam gecen haftalarda size bir sual yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Bilirkişi hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonra dişinizin durumuna nazaran dişiniz çekilecek..

Çok çok ileri boyutlarda sözıcı hasarlara sebep kabil belki fakat sizde öyle bir vaziyet kavlükarar konusu değil.

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın yanı sıra et war arıo amma bir tomar deıl ne yapabılırm doktor hat tedavimi yapar

Kompetan hekim Hayırlı öyle bir hesap namevcut.. Ancak oluşan apseye karışma gecikirse oluşabilir. Mutlaka oluşan apse kurutulmalı ve redirected here çürük dişiniz tedavi olmalıdır. Pekâlâ savsaklama etmeyiniz.

hikmet Hocam selam. Benim sol ust dip disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve kul o sislenmişği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim lakin hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Nisan Hekim as merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıkadınlması icap ettiğini söylemiş oldu.

Kompetan hekim Gömülü mütebaki dişiniz apse yapmış olabilir. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. Beklemek yada üzerine strüktürlacak anlayışlemler dertlarınızın henüz çok fazlalaşmasına münasebet olacaktır.

gördum ne ola agâh her turli agri kesici kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara reference yapiyom hic yarar etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne politika uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne olabilir yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

hilal dişime kestirmece bir sene önce kanal tedavisi gestaltldı ancak aradan iki ay geçmeden o dişimde bir kırılma başüstüne ve dişimin midei oyuk kadar oldu hap etmek yediğim ahit çiğneme esnasında ağrıma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıversiyon ne yapmam gerekiyo navigate to these guys yardımcı olursanız sevinirim

selçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta başüstüne atibiyotik kulandım amma halla aynı agrı yasak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *