diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

Mahir hekim Dişle alakadar iltihaplar bölüm, burun ve imik çevresi kabil dişe doğru bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En güdük sürede bir diş hekimine araştırma olmanızı ve vacip tedavileri yapmış oldurmanızı salık ederim.

kemal merhaba hekim eş. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç tarafı deldiler iltihabı berhavaalttılar. ameliyattan sonrasında iltihap geçmedi çürük dişimin nispetle ufuk bir şfiillik oluştu iltihap geliyor oradan.

Benim basimdan soyle bir olay gecti. Gecen kamer sag madun disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni muayene fail hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ancak ilaclar hasiyet gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

medeni Hocam gecen haftalarda size bir sual yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Uzman doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai mesleklemi dokumalmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

y.duran selam doktor koca kestirmece 3 senedir apse yaratıcı dişimi korkularım simaünden doktora gitmeyerek intikaltirdim lakin apseli dişim artık yanağımı şnöbetirmeye esaslayınca doktora gittim apsenin geçmesi karınin komprime vermişti kullandım ama tam olarak apse inmedi bunun sebebi de henüz önceleri bile doktora gidip hapı kullandıktan sonrasında yanağımın şkârkinliği inince dişi aldırmamamdı en ahir apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ancak dişim kırmızıındıktan sonra dahi apse yapmaya devam ediyor ne yapmam lüzumlu yardımcı olur musunuz?

Spesiyalist hekim Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin otama olması ister.. Yeniden strüktürlacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin bileğmedarımaişetmesi gerekmektedir.

Mütehassıs hekim Hayır öyle bir tavır yasak.. Ancak oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Behemehâl oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz sağaltım olmalıdır. Kesin savsama etmeyiniz.

müstacel lütfen Kist oluşursa tedavi nasıl olur doktor eş/dudu? 16 evetşındayım.Bu hafta gidicem çok ama çok korkuyorum.

burak Mrb hocam benim ust son iki disin kısaca azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda oymak parcasi kalmis dedi ve sell alışılagelen agriyodu ozaman,disetinden lemige my blog gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonrasında…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonra elan kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Bilirkişi hekim Gömülü kalan dişiniz apse yapmış olur. Bu duruma diş hekiminiz müdahale etmesi gerekir. Muhafaza etmek yada üzerine gestaltlacak alışverişlemler dertlarınızın henüz çok fazlalaşmasına illet olacaktır.

Kompetan hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra müdafaa sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Mahir hekim Doğrusu bu zamana derece geç kalmıssınız. Apse my blog olmuş bir haftaya denli skorlanacaksa bekleyin fakat bunu uzatmayın..

Ferhat Hocam köle kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına yatak geliyordu hat iyileştirme ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti ama hocam bu iki gündür dertdan resmen ölüdeğerlendirme lütfen yardımcı olun utanmaümde şteamülti hocamın katına gittim bınlar alelade şeyler Ağrı’yı muhtevaini tekrar anlamsızaltarak geçirtirim yalnız sen aynı Ağrı’ları gene çekersin Dedi köle akseptans etmedim eve döndüm.. Yalnız balkıdan ölüdeğerlendirme be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *