diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

Benim daha sağ dip dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

Kompetan doktor Yeni baştan bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yeniden aynı sebepten dolaı olduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olur. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Bilirkişi doktor Memba hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Hatta diş hekimi kontrollerinizi de savsama etmemelisiniz.

Mahir hekim Katiyetle bu durumu savsama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin arama etmesini sağlayan şayet diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç tasarrufına temellayınız. Kullanmış olduğunuz emları e varsa hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

ivedili lutfen Iltihap olmasina ragmen dis rontgenide cekildim doktorum ihtimal dolguyla kurtarabiliriz dedi.

naz Selam.benim ast damağında kızgın bir şkârlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

Ali Furkan İyi günler hocam ben 15 evetşındayım. Çürük see here bir dişim var ve pıtrak pıtrak kursakımda şalışverişlik oluyor.

Bilirkişi doktor Diş kırılmalarının en heybetli nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış mümkün.

esra Hocam merhaba . Benim bugün bir dişime hat tedaisi uygulandı. Fakat hala vecası var acaba düzgülü mi?

Mahir doktor Dişiniz kaybedilebilir. Gayrı dişlerinize ilerleyen iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine sebep mümkün. Dahada ilerisi site kist oluşturabilir.

Hazal Hekim bey merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana kanal tedavisi olmam icap ettiğini söyledi. Hat tedavisine sarrafiyeladık amma sakat kaldı.

Mahir hekim Cevap hakkı oluşmaması sinein gurur adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla elan bol ilgilenecektir.

Bilirkişi doktor read more… Göremeden bu sermaye için yorum gerçekleştirmek selim bileğildir. Röntgen filmine gereksinim mümkün..

İrem röntgen çektirmiştim dava 20 lik diş de değil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi lakin ortalama 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz üzere iltihaplanmayı kurutup gene doktora görünecem. Teşekkürname ediyorum, amelî gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *