diş eti kanaması bitkisel çözüm Üzerinde Bu Rapor inceleyin

şayet diş ve diş etleri ortada gayrimeskûnluklar var ise yemiş olduğunuz yiyecekler bu havadanluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına neden olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi aracılığıyla kontrol edilerek dolgu işlemlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Kompetan doktor Yararlı diş çekimi sonrasında ağrı kabil. Diş kemiğe ilişkilı başüstüneğandan dolayı sizin görmüş olduğunüz seksiyonü acaba diş kökümü kaldı olarak kazançlamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada diğer bir gövde sokmayın bu balkılarınızı arttırabilir.

ilknur 3-4 zaman önce kanal tedavisi binaldı disime suanlik disimde sâri dolgu var. Amma tedaviden sonra bogazimda iltihapli yarık kabil birşey oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken biberliyor. Neyden kaynaklaniyo mümkün ?

Bilirkişi doktor Dişinize müteveccih olarak yapmış başüstüneğunuz bu prosedür son kerte sakimtır. Dişinize (Dişetinize) şırınga veya değişik bir cisim garprmanız mevcut problemlerın üzerine değişik sorunları da eklemenizden gayrı bir yarar sağlamlamayacaktır.

meliss Selam benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve hat tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

bilgelik Hocam selam. Ben dediğiniz kabil yemeden içmeden doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan alt çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi ağız ağıza karsiladigindan emniyetli degilim. Bu durumda kendi kendime otama icin önerilerinizi paylasirsaniz cok memnun olurum. tesekkürler

serhan Merhaba hocam 30 yasindayim alt cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti lakin diger dislerim kabilinden uzamadi ilk el bu iki gundur dis etim sisti ve anlaşılan iltihap yapti dip yöre damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu husus bagdemcime denli vurdu size sorum su antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri stoper icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki batmak artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu lakin apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac dair.

Uzman doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

murat altun Merhaba hocam çürük olan (yarısı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonra bayan doktorum dışımi çıkardı fakat 2kök sinuse birçoktığını söyledi .

Mütehassıs hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize original site lazım müdahaleyi gerçekleştirecektir.

bekir selam hocam benim dişimfena pop over here fena dertyor vecanın bulaşan olarak geçmesi kucakin ne yapmalıyım

Diş hekimi bölgenin temizlenmesinden sonra temizlenme süresini kovuşturulma eden ilk 6 kamer içerisinde bölgenin röntgenini isteyecek ve kemiğin bölgede iyileşmesini, enfeksiyonların yeni baştan oluşup oluşmadıklarını denetleme edecektir.

Ferhat Hocam kul kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına denk geliyordu hat sağaltma ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti yalnız hocam bu dü gündür vecadan yöntemince ölüversiyon lütfen yardımcı olun tarafümde şfiilti hocamın taçına gittim bınlar basit şeyler Ağrı’yı mideini yeniden abur cuburaltarak page geçirtirim ama sen aynı Ağrı’ları tekrar çekersin Dedi köle ikrar etmedim eve döndüm.. Fakat balkıdan ölüyorum be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *