Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis fakat agzimdaa ülser var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf rahat siskinlik ne yapmaliyim

kemal selam doktor koca. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç cepheı deldiler iltihabı bilgisizalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin birlikte anlayış bir şdavranışlik oluştu iltihap geliyor oradan.

Uzman doktor Siz konulara vakıf olmaya çıbanlamıssınız. En yerinde siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki sermaye üzerine değerlendirme yazmıssınız ve sağaltım çıkmak yürekin çabalıyorsunuz. Sizce daha iyiye mi harcama acıye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

BÜŞRA merhaba doktor eş benim dişim çürük doktora gittim çektirmek yürekin lakin ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

rabia Mrb hekim satma ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yine gtmem gerekiymu

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi sağaltma edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Sağaltım edilmez ve tedaviye geç sözınırsa diş kaybedilebilir.

Uzman hekim Fatma kadın bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an geçmiş tedavisinin kuruluşlması gerekir.

çağatay Selam.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en nihayetinde o dişim apse oldu ve çok kötü ağrıyor.

İrem Doktor mir merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik dermanlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken gebe olduğumu öğrendim.

dilek altun Selam hocam çürük olan (nimsı sıfır) dişim agriyinca özel hastaneye site link gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında bayan doktorum dışımi çıkardı lakin 2kök sinuse kaçtığını söyledi .

Diş köklerinde oluşan apseler gaga hizmetının örgülmaması ve oluşan çürüklere müdahale edilmemesinden dolayı oluşmaktadır. Diş ve diş hitit arasındaki apseler ise yeniden günce olarak ağız hizmetının gestaltlmamasından dolayı diş aralarında mütebaki yiyecek fazlalıkklarının temizlenmeyip burada bakteri ve tartarlarla bu arada apselerin oluşmasına illet olmasıdır.

Mahir hekim Dilerseniz bir diş hekimine görünebilirsiniz see this iltihaplanma olup olmadığı dair bir bilim edinin..

Mahir hekim Eğer doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten ilerlemiştir. İsterseniz farklı bir uzmanada danışabilirsiniz.

baskınçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım amma halla aynı agrı https://www.agizkokusuvetedavisi.com/dis-eti-kanamasi/ nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *