Bir İnceleme diş eti kanaması için ne yapmalı

Spesiyalist doktor Hemen hoppadak herkesin sorularını cevaplamaya çalşıyorum.. Bazı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Mütehassıs doktor Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz zaruri tedaviyi uygulayacaktır.

Agri stoper felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde kez bardagi sohuk suyla sabaha kadar agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi amma ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en art kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz zehir iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Apseli bölgenin etkisi diş apsesi sağaltım edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Sağaltım edilmez ve tedaviye geç kalınırsa diş kaybedilebilir.

Diş sağlığı ve ağızda oluşan çürükler gâh çoğumuz tarafından önemsenmezler. Fakat zamanında müdahale edilmeyen ve bakımı dokumalmayan dişler ileride çok elan heybetli sorunlara niçin olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına illet olmaktadırlar.

Spesiyalist doktor Hayırlı öyle bir hâl yasak.. Fakat oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz diş eti kanaması nasıl önlenir terapi olmalıdır. Katiyen savsaklama etmeyiniz.

Bisey cikti bir zaman buyuk bogazlarina kadar agri yapiyo hastaneye gitcez yalnız dis iltihaplanmasi boylemi oluto

Nisan Hekim satma merhabalar benim bir on the main page dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıavratlması gerektiğini söylemiş oldu.

nur dişim acayip derecedde şmeslekti doktor bey apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ama şsorunliği çekmedı ne yapmalıyım ?

demet Selam hocam benim diş hitit ile dişimin arasındaki bölgede bir şmeselelik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir iyileştirme uygulanmalıdır ?

Uzman hekim Hamilelikte gerçekte dayanıklı çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişeti absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun fiilen abse olup olmadığının akıllıca teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü hamilelik dönemindeki temelı hormonların salgısındaki geriış yüz dişetlerinde “gebelik tümörü” site here olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

Mahir doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz bap üzerine sizi bilgilendirecek ve mukteza terapi yöntemlerini temellatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *