Açıklanan diş eti kanaması için ne yapmalı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

şayet diş ve diş etleri ortada abur cuburluklar varsa yemiş başüstüneğunuz yiyecekler bu anlamsızluklar ortada birikebilir ve apse oluşmasına niçin olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi aracılığıyla kontrolör edilerek dolgu emeklemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Mütehassıs hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz gerekli tedaviyi uygulayacaktır.

Mahir hekim Doktorunuza gidin çilk teşrin diş hekimliğinde en son sağaltma şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. şayet doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o hengâm çektirmenizi öneririm..

ıtır Hocam merhabalar, üst azı dişimin (daha önceden hat tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır ihmal ediyordum ne yazık ki son günlerde şhizmetkinlik oluştu kendi kendine indi bir henüz oluştu bugün ferda giderim derken gene şçalışmatiğini gördüm bugün elimle arama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı gıyabında da biraz kanla dağınık aktı eş hekimine temelvurdum takkadak bana Sulcid 375 yazdı fakat ben bu yıl 3 yol penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim yalnız kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı more tips here kana karışma üzere bir durumu var mı :S

Kompetan doktor Murat eş Öncelikle geçmiş olsun.Kızgın çekimler sırasında sell üst çenede sinüsün açılması kesif hakkındalaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse yaklaşan ise.Çekilen dişte enfeksiyon yok ise kök kalması disiplinntı yaratmayabilir.

Uzman doktor Giderek nahiye kapanacaktır. Bir zaman zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir gövde sokmayınız. şayet nahiye ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine esasvurunuz.

Diş apselerinin oluşmaması bâtınin günce diş bakımınızı ve muayyen aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

Benim 3 güneş önce diş etim şkonumeye ve dertmaya kafaladı.Aracısız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama mukabil şanlayışlik inmiyor ve hatta daha da büyüyormuş gibi hissediyorum.

dündar Hocam merhaba.Benim 2 devir önce sol üst peş dişimde 20 likle onun arkasındakı diş ortada agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Uzman hekim Tarafındaki dişlerde apse olabilir. Ağrılarınız hakkında doktorunuza bili verdiğiniz mi ? En endamsız sürede ağrılarınızın ne başüstüneğu konusunda iyileştirme olmanızı öneririm.

kemal hekime az önce kellevurdum çürük more… dişin altında iltihap yayılmış dedi. lakin kendisi çekmedi farklı yere gitmemi söyledi. çürük dişimin yanında küçük bir şanlayışlik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu perese tehlikeli mi ?

bekir selam hocam benim dişimbunca fena dertyor balkının sâri olarak geçmesi dâhilin ne yapmalıyım

Mütehassıs hekim Zati bu zamana denli geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya derece hatimelanacaksa bekleyin ancak bunu uzatmayın..

Spesiyalist hekim Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir bir hayli menşurtır. Eğer kökte dava yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *